1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Duayen şarkıcı Kayahan Kanser hastalığı ile savaşırken gördüğü kemoterapi tedavisine rağmen umut aşılıyor..

Duayen şarkıcı Kayahan Kanser hastalığı ile savaşırken gördüğü kemoterapi tedavisine rağmen umut aşılıyor..

Duayen şarkıcı Kayahan Kanser hastalığı ile savaşırken gördüğü kemoterapi tedavisine rağmen umut aşılıyor..
A+A-

ünlü sanatçı Kayahan kanser hastalığı ile mücadele ederken herkese moral verdi ve ışık oldu. Dev şarkıcı kayahan kendisi gibi kanserlere umut oldu..Dev şarkıcı Kayahan Kanser hastalığı ile savaşırken öteki hastalara moral veriyor..

Duayen sanatçı Kayahan kanser hastalığı ile mücadeler verirken kendisi gibi kanser hastalarına umut oldu ve moral verdi. ünlü şarkıcı kayahan üçün kez yumuşak doku kanseri ile mücadele vererek herkese umut oluyor.ünlü sanatçı Kayahan kanser hastalığı ile mücadele ederken herkese moral verdi ve ışık oldu. Dev şarkıcı kayahan kendisi gibi kanserlere umut oldu..

Kayahan, kanser hastalığıyla savaşanlara umut ışığı oldu! Üçüncü kez yumuşak doku kanseriyle mücadele eden Kayahan, bir yandan da kendisiyle aynı kaderi paylaşanlara moral veriyor. Sanatçı, geçenlerde meme kanseri tedavisi gören bir hayranıyla buluştu.

USTANIN MORALİ YÜKSEK

Sanatçı, genç kadını, eşi İpek Açar'la birlikte Hastane odasında ziyaret etti. Kayahan, bu buluşmada hayranına, moralini hiç bozmaması gerektiğini ve hastalığı bu şekilde yeneceğini söyledi. Kayahan'ın, gördüğü kemoterapi tedavisine rağmen morali yüksekti.

 

kayahan.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT