1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dsp Şefaatli Eski İlçe Başkanı İle 50 Kişilik Bir Grup Mhp'ye Geçti

Dsp Şefaatli Eski İlçe Başkanı İle 50 Kişilik Bir Grup Mhp'ye Geçti

Dsp Şefaatli  Eski İlçe Başkanı İle 50 Kişilik Bir Grup Mhpye Geçti
A+A-

DSP Şefaatli Eski İlçe Başkanı Mehmet Yeşim ve 50 kişilik bir gurup Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) geçerek üç hilal rozetini taktı. MHP Teşkilatı'nın haftalık yemekli toplantı düzenlendi. Topl

DSP Şefaatli Eski İlçe Başkanı Mehmet Yeşim ve 50 kişilik bir gurup Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) geçerek üç hilal rozetini taktı.
MHP Teşkilatı'nın haftalık yemekli toplantı düzenlendi. Toplantıya MHP İl Başkanı Cevdet Kaya, MHP Şefaatli İlçe Başkanı Mahmut Ertuğrul, Şefaatli Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Kılıç ve partililer katıldı. MHP Şefaatli İlçe Başkanı Mahmut Ertuğrul, yaklaşık 10 haftadır sürdürdükleri toplantılarda partiye katılımların olduğunu belirterek, "Daha önce HAS Parti İlçe Başkanı ve çok sayıda partili ile AK Parti eski gençlik kolları başkanı ve gençlerden oluşan grub MHP saflarına geçmişti. Bu haftada da partimize DSP Şefaatli eski ilçe başkanı, bir mahalle muhtarımız ve partimize teveccüh gösteren çok sayıda vatandaşımız partimize geçti. Rozetlerini büyük bir gurur ve mutlulukla taktık" dedi. Her hafta bir katılımın olacağı toplantıları devam ettireceklerini ifade eden Ertuğrul, "Amacımız Şefaatli'de hiçbir dönem kazanılmayan belediye başkanlığını MHP'li yapmak. Partimizin Yozgat'ta sürdürdüğü gerek halk diyalogları, gerek etkinlikler, gerekse ortaya koyduğu politikalar hemşehrilerimiz tarafından teveccüh görüyor. Biz seçim startını bundan tam 10 hafta önce verdik. İktidarın yolunun mahalli idarelerden geçtiğini biliyoruz. İnşallah biz de Şefaatli ilçemizde partimize gösterilen teveccühlerini yerel seçimlerde ortaya koymanın gayreti ile çalışmalarımızı süratle sürdüreceğiz" diye konuştu.
MHP İl Başkanı Cevdet Kaya da yaptığı açıklamada, her hafta farklı partilerden MHP'ye geçiş yapanlara rozetlerini takmak için Şefaatli'ye gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, " MHP'ye gösterilen teveccühün artarak devam etmektedir. Başarılı çalışmalarından ötürü ilçe başkanı Ertuğrul'a teşekkür ediyorum" dedi.
(ÖE-AÖ-Y)

22.01.2013 17:22:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT