1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dsp Lideri Masum Türker Nazilli'ye Geliyor

Dsp Lideri Masum Türker Nazilli'ye Geliyor

Dsp Lideri Masum Türker Nazilliye Geliyor
A+A-

Nazilli Belediyesi'nin ilçedeki yeşil alanları artırmak için yaptığı çalışmaların en başında gelen park çalışmalarında son yapılan parka DSP Lideri Merhum başbakan Bülent Ecevit'in ismi verildi. So

Nazilli Belediyesi'nin ilçedeki yeşil alanları artırmak için yaptığı çalışmaların en başında gelen park çalışmalarında son yapılan parka DSP Lideri Merhum başbakan Bülent Ecevit'in ismi verildi.
Son 3 buçuk yılda ilçede yapılan 32 parkla kişi başına yaklaşık 5 metrekare yeşil alan düştüğünü ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, "Vatandaşımızın gezebileceği, dinlenebileceği doğal ortamlar yaratmak, çocuklarımıza yaşanabilir bir şehir bırakmak ve onların güvenli ortamlarda enerjilerini atabilmelerini sağlamak için Belediye olarak yapmış olduğumuz parklarla devlet büyüklerimiz ve vatana hizmet etmiş önemli şahsiyetlerin isimlerini de yaşatıyoruz" dedi.
Son yapılan parkın DSP merhum Genel başkanı ve eski başbakanlardan Bülent Ecevit'in isminin verildiğini, açılış için de DSP Lideri Masum Türker'i açılış için davet ettiklerini söyleyen Başkan Alıcık, genel başkan Türker'in Pazartesi günü saat 14.00'de Nazilli'de yapılacak olan açılışa katılacağını söyledi.
(ÜÖ-MB-İK)

26.01.2013 16:30:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT