1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dsp Genel Başkanı Türker, Tekirdağ'da Cenazeye Katıldı

Dsp Genel Başkanı Türker, Tekirdağ'da Cenazeye Katıldı

Dsp Genel Başkanı Türker, Tekirdağda Cenazeye Katıldı
A+A-

DSP Genel Başkanı Masum Türker, parti meclisi üyesi Cezmi Yüce'nin Tekirdağ'da kılınan cenaze namazına katıldı. Vefat eden DSP parti meclisi üyesi Cezmi Yüce için Cuma namazını müteakiben Rüstem Paşa

DSP Genel Başkanı Masum Türker, parti meclisi üyesi Cezmi Yüce'nin Tekirdağ'da kılınan cenaze namazına katıldı. Vefat eden DSP parti meclisi üyesi Cezmi Yüce için Cuma namazını müteakiben Rüstem Paşa Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına DSP Genel Başkanı Masum Türker, Tekirdağ Belediye Başkanı Opr.Dr. Adem Dalgıç, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, partililer ve Cezmi Yüce'nin yakınları katıldı.
Masum Türker, DSP Parti Meclisi Üyesi Cezmi Yüce'yi kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsü içinde olduklarını belirterek "Ülke için Tekirdağ için büyük çaba harcayan bir kardeşimizdir. Büyük bir kayıp. Türkiye'de toplum meseleleri ile uğraşan, siyasete soyunup risk alan insan sayısı az. Hepimizin başı sağolsun. Cezmi Yüce, partimizi her zaman ileriye taşımak için emek vermiş, yeri doldurulamayacak değerli bir insandı. Çalışmalarını, partimize katkıları asla unutulmayacak, onu çok özleyeceğiz. Kendisine rahmet, tüm DSP ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.
Yüce'nin cenazesi namazın ardından defnedilmek üzere Hayrabolu ilçesine götürüldü.
(FA-HO-Y)

01.02.2013 14:42:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT