1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Drama Ve Tiyatro Atölyesi'nden Özel Program

Drama Ve Tiyatro Atölyesi'nden Özel Program

Drama Ve Tiyatro Atölyesinden Özel Program
A+A-

Salihli Fatoş Drama ve Tiyatro Atölyesi, katılımcıların farklı kıyafetlerle yer aldığı özel bir program ile Kipa Aile Kulübü'ne renk kattı. Drama eğitmenleri Fatoş Yeşilkavak, Bedriye Atsan ve Nilgün

Salihli Fatoş Drama ve Tiyatro Atölyesi, katılımcıların farklı kıyafetlerle yer aldığı özel bir program ile Kipa Aile Kulübü'ne renk kattı.
Drama eğitmenleri Fatoş Yeşilkavak, Bedriye Atsan ve Nilgün Ersöz Tümer rehberliğinde çalışmalarını yaş gruplarına uygun olarak sürdüren Fatoş Drama ve Tiyatro Atölyesi çalışmaları ile dikkat çekiyor. Katılımcıların hayal dünyalarını açmalarını sağlayan ve yaratıcılıklarını atölye ortamında paylaşan Fatoş Drama ve Tiyatro Atölyesi, özgüven, kendini ifade etme,bağımsız düşünebilme, grup içinde görev alma,işbirliği yapabilme, otokontrol sağlama,konuşma ve dinleme becerisinde gelişme, doğaçlama kazanımlarını hedefliyor. Tüm yaş gruplarını bir araya getiren ve katılımcıların farklı kıyafetlerle katıldığı özel programda etkinlikler birlikte gerçekleştirildi. Atölye katılımcıları, 2013 yılı için en güzel duygularını hazırlanan yıldızlara yazdılar ve Aile Kulübü'nün duvarına astılar.
(ES-ERG-Y)

15.01.2013 14:18:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT