1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dp'li Kadınlar Çocukları Sevindirdi

Dp'li Kadınlar Çocukları Sevindirdi

Dpli Kadınlar Çocukları Sevindirdi
A+A-

Demokrat Parti (DP) Adana İl Kadın Kolları, merkez Sarıçam ilçesine bağlı Çirişgediği köyünde çocuklara bisiklet ve el örgüsü kıyafetler dağıttı. Demokrat Parti eski üyelerinden Birsen Hilal önderl

Demokrat Parti (DP) Adana İl Kadın Kolları, merkez Sarıçam ilçesine bağlı Çirişgediği köyünde çocuklara bisiklet ve el örgüsü kıyafetler dağıttı.
Demokrat Parti eski üyelerinden Birsen Hilal önderliğinde partili kadınların temin ettiği bisiklet ve el örgüsü kıyafetleri köye götüren DP İl Başkanı Fatih Köylü, İl 2. başkanları Hatice Develi, Meral Öner, Nazmi Dağlı, İl Kadın Kolları Başkanı Gülay Sezgin, kadın kolları eski başkalarından il yönetim kurulu üyesi Aysen Şenesen ile ilk kadın kolları üyelerinden oluşan Demokrat Parti heyetini muhtar Murat Yaşar ve vatandaşlar karşıladı.
DP heyeti, muhtar Murat Yaşar ile birlikte köydeki çocuklara bisiklet ve el örgüsü kıyafetleri dağıtırken, vatandaşların sorunlarını da dinledi.
İl Kadın Kolları Başkanı Gülay Sezgin, DP'li kadınlar olarak bundan sonra da bu tür sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceklerini söyledi.
(ADN-Y)

13.02.2013 12:15:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT