1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dp'den Birlik Ve Beraberlik Mesajı

Dp'den Birlik Ve Beraberlik Mesajı

Dpden Birlik Ve Beraberlik Mesajı
A+A-

Demokrat Parti (DP) Bursa İl Başkanı Halil Öz, DP'nin merkez sağın tek adresi olduğunu söyledib. DP Mudanya İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen parti içi istişare toplantısına DP Bursa İl Başk

Demokrat Parti (DP) Bursa İl Başkanı Halil Öz, DP'nin merkez sağın tek adresi olduğunu söyledib.
DP Mudanya İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen parti içi istişare toplantısına DP Bursa İl Başkanı Halil Öz, DP Mudanya İlçe Başkanı Hamdullah Öztürk ile yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Yerel seçimler öncesinde istişare toplantısında durum değerlendirmesi yaptııklarını söyleyen DP Mudanya İlçe Başkanı Hamdullah Öztürk, yerel seçimlerde tek alternatifin demokrat görüş olduğunu dile getirdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gündemi istediği gibi değiştirdiğini, ancak bu gündemin halkın istediği gündem olmadığını ieri süren Öztürk, ulusal medyada yer bulmanın zorlaştırıldığını söyledi. Her insanın rahat yaşamak istediğini dile getiren Öztürk, "Maalesef Türkiye sadaka toplumu haline getirilmiştir. Sadaka verilen kişilerin de sadık kalmaları şartı koşuluyor. Bunun için tüm ülkeyi seven herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor" dedi.
Anavatan Partisi ile birleşmeden sonra DP'nin merkez sağın tek adresi olduğunu ifade eden DP Bursa İl Başkanı Halil Öz, "Türkiye'nin bu merkez sağa ihtiyacı vardır. Bu ülkeye nasıl hizmet edeceğiz biz bunun peşindeyiz. Ekiplerimizi tekrar bir araya getiriyoruz. Hiç kimseyi kaybetmeye tahammülümüz yok. Küskünlerimizi arayalım, yanlarına gidelim. Onlar ile tekrar omuz omuza birlik ve beraberlik içinde olalım" sözleri ile partililere birlik ve beraberlik mesajları verdi.
(HK-AÇ-MŞ)

05.02.2013 11:13:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT