1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dp İl Başkanı İsmet Özbakkal:

Dp İl Başkanı İsmet Özbakkal:

Dp İl Başkanı İsmet Özbakkal:
A+A-

Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, partilerinin 726 bin 611 üyesinin bulunduğunu belirterek, "İktidarın tek alternatifi biziz" dedi. "Demokrat Parti'nin 726 bin 611 bin üyesi olduğu

Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, partilerinin 726 bin 611 üyesinin bulunduğunu belirterek, "İktidarın tek alternatifi biziz" dedi.
"Demokrat Parti'nin 726 bin 611 bin üyesi olduğu Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklanmıştır. Demokrat Parti'nin iktidarın tek alternatifi olduğu ortaya çıkmıştır" diyen İsmet Özbakkal, yaptığı açıklamasında gündemi değerlendirdi.
Özbakkal, açıklamasına şu şekilde devam etti:
"Erciyes projesi bir dünya projesidir. Şehrimize gelir ve hareket yönünden çok şeyler katacaktır. Şehrimizi kalkındıracak projelerin yanındayız. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
28 Şubat darbesi en çok partimize zarar vermiştir. Demokrat Parti darbelerden dolayı çok zarar görmüştür. Neticesinde çeşitli partiler doğmuştur.
Hükümetin son günlerde ortaya attığı kıyafet serbestliği çelişki yaratmaktadır. Düzenleme yapılarak belirli bir standart tutturulmalıdır."
(AÖ-Y)

18.02.2013 11:11:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT