1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doruk Sağlık Grubu 15. Yılını Hastalarıyla Kutluyor

Doruk Sağlık Grubu 15. Yılını Hastalarıyla Kutluyor

Doruk Sağlık Grubu 15. Yılını Hastalarıyla Kutluyor
A+A-

Sağlık sektöründe1998 yılında Doruk Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Doruk Sağlık Grubu, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak 14 yılı geride bıraktı. Sağlık hizmetlerinde modern tıb

Sağlık sektöründe1998 yılında Doruk Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Doruk Sağlık Grubu, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak 14 yılı geride bıraktı.
Sağlık hizmetlerinde modern tıbbın getirdiği yenilikler ve gelişmelerde birçok ilke imza atan Doruk Sağlık Grubu, 15. yılına girmeye hazırlandığı bu günlerde Marmara Bölgesi'nin ihtiyaçlarına cevap verecek Doruk Yıldırım Hastanesi'nde, SGK'lı hastalarda nultrason, röntgen ve tahlillerden fark almıyor. Bugün 22 branşta 92 uzman hekim ile Bursa ve Marmara Bölgesi'nin ihtiyaçlarına cevap verme hedefinde olan Doruk Sağlık Grubu, 15. yılında Doruk Yıldırım Hastanesi'nde SGK'lı hastalardan ultrason, röntgen ve tahlillerden fark almıyor. Yıldırım ilçesinin ilk tam donanımlı hastanesi olma özelliğini taşıyan Yıldırım Hastanesi, yoğun bakım ünitesi ve cerrahi bölümleriyle çevre illerinde sorunlarına çözüm olma hedefinde. Bursa'nın üçüncü en büyük özel hastanesi olan ve tüm branşlarda hizmet veren hastane, modern tıbbın gerektirdiği ameliyatların yapılabildiği, erişkin, yenidoğan ve kroner yoğun bakım olmak üzere 36 yoğun bakım ünitesi ve cerrahi hasta konsepti, uyku laboratuvarı, radyoloji ünitesi, acil hizmet servisi ve "Sağlıkta bir Bursa markası" sloganı ile hizmet vermeye devam ediyor.
(YS)

18.12.2012 11:32:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT