1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dört Defa Serbest Kalan Zanlı 5.'de Tutuklandı

Dört Defa Serbest Kalan Zanlı 5.'de Tutuklandı

Dört Defa Serbest Kalan Zanlı 5.de Tutuklandı
A+A-

Bursa'da 4 defa hırsızlık olayına karışan ancak çıkarıldığı mahkemede serbest kalan zanlı 5. işinde tutuklandı. Bursa'da internet üzerinden satılan telefonların sahiplerini arayarak, "Sizin telefonun

Bursa'da 4 defa hırsızlık olayına karışan ancak çıkarıldığı mahkemede serbest kalan zanlı 5. işinde tutuklandı.
Bursa'da internet üzerinden satılan telefonların sahiplerini arayarak, "Sizin telefonunuzu almak istiyorum. Ancak telefonu önce görmem lazım" diyen S.E., telefon sahipleriyle görüştükten sonra, "Telefonu bir de kardeşime göstereyim" diyerek kayıplara karıştı. En pahalı telefonları sahipleriyle konuştuktan sonra alan ve gözden kaybolan zanlı, birkaç kişiyi daha dolandırınca polis harekete geçti. Son olarak polise gelen, "Telefonumu internetten satmak istedi. Sonra S.T. diye biri aradı ve telefonu görmek istedi. Şehreksütü'nde görüştük. S.T. 'biraz bekler misin, telefonu kardeşime gösterip geleceğim' dedi ancak gelmedi" şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, zanlıyı Baruthane Mahallesi Yaylabey Sokak üzerinde yakaladı. 20 yaşındaki zanlı S.T.'nin daha önce de 4 defa aynı suçlardan mahkemeye çıkarıldığı ancak serbest kaldığı öğrenildi.
Arkadaşı F.M.D. ile yakalanan zanlı ifadesi alınarak emniyete getirildi. Emniyetteki sorgusu tamamlanan zanlı bu defa çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
(ET-İHS-ÖZ-Y)

01.01.2013 14:05:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT