1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Donanma Komutanının Emeklilik Talebi Kabul Edildi Bayazıt Cebeci Ankara

Donanma Komutanının Emeklilik Talebi Kabul Edildi Bayazıt Cebeci Ankara

Donanma Komutanının Emeklilik Talebi Kabul Edildi  Bayazıt Cebeci  Ankara
A+A-

Genelkurmay Başkanlığı, Donanma komutanı Oramiral Nusret Güner'in emeklilik isteminin kabul edildiğini açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Devletimizi

Genelkurmay Başkanlığı, Donanma komutanı Oramiral Nusret Güner'in emeklilik isteminin kabul edildiğini açıkladı.
Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Devletimizin stratejik, yüce milletimizin en güvendiği, dünyada ve bölgesinde saygın bir kuruluş olma sorumluluğunun idraki içinde olan Türk Silahlı Kuvvetleri; teşkilatımız ile ilgili konuların tarafımızdan medya aracılığı ile gündeme getirilmesini uygun bulmamaktadır" denildi.
Türk Silahlı Kuvvetlerini ilgilendiren her konunun, yasal platformlarda ve ikili resmî görüşmelerde ilgili ve sorumlu makamlarla paylaşıldığı vurgulanarak şöyle denildi:
" Bu nedenle, sadece yüce milletimizi doğru bilgilendirmek amacıyla bazı açıklamalar yapılmaktadır. Son günlerde medya organlarında yer alan Donanma Komutanımızın emeklilik istemi kabul edilmiştir. Bu bağlamda, silah arkadaşımıza; uzun yıllar başarı ve özveri ile yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor; kendisine ve aile bireylerine yeni yaşamlarında sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyoruz."
(BC-ÖK-Y)

28.01.2013 11:03:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT