1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dolmuşlar Uydudan İzlenecek

Dolmuşlar Uydudan İzlenecek

Dolmuşlar Uydudan İzlenecek
A+A-

Bozüyük Minibüsçüler Derneği Başkanı Paşa Dündar, artık şehir içi yolcu taşımacılığı yapan halk dolmuşlarının uydudan izleneceğini bildirdi. Yeni geçilen uygulamayla yaşanması muhtemel aksaklıların

Bozüyük Minibüsçüler Derneği Başkanı Paşa Dündar, artık şehir içi yolcu taşımacılığı yapan halk dolmuşlarının uydudan izleneceğini bildirdi.
Yeni geçilen uygulamayla yaşanması muhtemel aksaklıların önüne geçileceğine inandıklarını belirten Dündar, vatandaşlara sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için çalıştıklarını kaydetti. Dündar, yeni uygulama ile dolmuşların duraklara gelişinde herhangi bir gecikme yaşanmayacağına dikkat çekerek, "Vatandaşlarımız dolmuşların durağa hangi dakikada geldiğini rahatlıkla bilecek. Derneğimizdeki takip masamızdan, 'hangi araç hangi güzergahta ve mahalle de? Hangi araç kaç kilometre hızla gidiyor? Duraklara zamanında varıyor mu? Araç rölenti de ne kadar bekliyor? Şehir içi trafik yoğunluğunda ve hemzemin geçitlerde ne kadar vakit kaybetti? Kış şartları olumsuzlukları seferleri ne derece etkiledi?' gibi soruların cevaplarına yeni takip sistemi sayesinde kolaylıkla ulaşıyoruz" dedi.
(İC-KÇ-YS)

10.12.2012 14:45:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT