1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Dolmabahçe'de Güvenlik Zirvesi Sona Erdi

Dolmabahçe'de Güvenlik Zirvesi Sona Erdi

Dolmabahçede Güvenlik Zirvesi Sona Erdi
A+A-

Başbakanlık Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleştirilen Güvenlik Zirvesi sona erdi. Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in de katıldığı zirvede ABD Büyükelçiliği'ne yapılan

Başbakanlık Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleştirilen Güvenlik Zirvesi sona erdi. Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in de katıldığı zirvede ABD Büyükelçiliği'ne yapılan saldırı ve tutuklu komutanların durumu ele alındı.
Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen Güvenlik Zirvesi'ne Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı. Yaklaşık 2.5 saat süren toplantı sona erdi. Sürpriz zirvede ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'ne yönelik saldırı ve tutuklu komutanların durumu, İmralı süreci ve Suriye konusundaki gelişmelerin ele alındığı öğrenildi. Zirvenin ardından ilk olarak Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, çalışma ofisinden ayrılan isim oldu. Toplantıya dair resmi bir açıklama yapılmadı.
(MS-ÖFA-CC-Y)

02.02.2013 17:14:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT