1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğu Karadeniz'de Bir İlk

Doğu Karadeniz'de Bir İlk

Doğu Karadenizde Bir İlk
A+A-

Trabzon'da kurulan Allura yönetim ve danışmanlık, profesyonel bir şekilde bina yönetimleri üstlenmeye hazırlanıyor. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde bir ilk olan ve profesyonel bir hizmet verecek olan Al

Trabzon'da kurulan Allura yönetim ve danışmanlık, profesyonel bir şekilde bina yönetimleri üstlenmeye hazırlanıyor.
Doğu Karadeniz Bölgesi'nde bir ilk olan ve profesyonel bir hizmet verecek olan Allura Yönetim ve Danışmanlık, toplu yaşam alanlarında A'dan, Z'ye kadar tüm tesislerin bina yönetimini üstlenecek.
Hizmetle ilgili bilgiler veren Allura Yönetim ve Danışmanlık Müdürü Fatih Aksu, çoklu yönetim ve hizmet seçenekleriyle, müşterilerin tüm gereksinimlerine yanıt vereceklerini söyledi. Aksu, "Şirketimiz Allura yönetim hizmetleri A'dan Z'ye tüm toplu yaşam alanlarının ve diğer tüm tesislerin entegre bina yönetimini üstlenmektedir. Geniş çaptaki çözüm ortaklarımızdan hizmetleri en doğru şekilde yöneterek müşterilerimize daha kısa sürede hizmet vermeyi planlıyoruz. Şirketimiz Doğu Karadeniz'de ilk olarak tesis yönetiminde entegrasyonu sağlamayı planlamaktadır. Ülkemizde hizmet sektöründeki gelişmeler bu tür ihtiyaçları doğuruyor. Hizmet sektöründeki istihdamı arttırmayı ve yönetim süreçleri profesyonel bir süreçte yönetmeyi planlamaktayız" dedi.
(OK-ÖS-Y)

31.01.2013 14:15:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT