1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Akçaabat'ta Yapıldı

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Akçaabat'ta Yapıldı

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Akçaabatta Yapıldı
A+A-

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında yapıldı. Akçaabat Belediyesi'nde yapılan toplantıya birlik encümen üyeleri

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında yapıldı.
Akçaabat Belediyesi'nde yapılan toplantıya birlik encümen üyeleri Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt, Artvin Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu ve Rize Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Şahin ve Birlik Genel sekreteri Mehmet Şentürk katıldı.
Başkan Gümrükçüoğlu, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği olarak bölgedeki belediyeler arasında dayanışmayı sağlayarak il, ilçe ve beldelere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydetti. Başkan Gümrükçüoğlu, "Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen'in ev sahipliğinde yaptığımız toplantıda 2012 yılında yapılan çalışmaların raporu görüşüldü ve değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda ayrıca 2013 yılında yapılacak programların hazırlıkları görüşüldü" dedi.
Başkan Gümrükçüoğlu yaptıkları toplantıda, Doğu Karadeniz'in tarihi, turistik, kültürel ve sanatsal değerlerini tanıtmak amacıyla 2011 yılında düzenledikleri fotoğraf yarışmasını bu yıl da yapma kararı aldıklarını belirterek, "Ulusal düzeyde yapılacak yarışmanın ödüllerini mütevazı bütçemiz oranında tespit edebildiğimiz en yüksek düzeylerde tespit etmeye çalıştık. Yarışma ile fotoğraf sanatının gelişimine ve Doğu Karadeniz'in tanıtımına katkı sağlamayı amaçladık" diye konuştu.
(BK-ÖS-Y)

30.01.2013 10:49:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT