1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğanşehir Belediyespor, İlk Yarıyı 2. Sırada Tamamladı

Doğanşehir Belediyespor, İlk Yarıyı 2. Sırada Tamamladı

Doğanşehir Belediyespor, İlk Yarıyı 2. Sırada Tamamladı
A+A-

Doğanşehir Belediye Spor takımı, Malatya Amatör Büyükler Futbol Ligi'nde, ilk yarı maçlarını oynadığı 8 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 21 puanlı lider Demirspor'un ardından 19

Doğanşehir Belediye Spor takımı, Malatya Amatör Büyükler Futbol Ligi'nde, ilk yarı maçlarını oynadığı 8 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 21 puanlı lider Demirspor'un ardından 19 puanla ikinci sırada tamamladı.
Doğanşehir Belediye Spor Başkanı Nusret Ürkmez yaptığı açıklamada, "Lige iki hafta ara verilmiş olup ikinci yarı maçlarının 20 Ocak 2013 tarihinde başlanması planlanmaktadır. Her sezon olduğu gibi yine bu sezonda maddi sıkıntılarla başladığı ligde başarılı sonuçlar alarak yoluna devam eden takım oyuncularını teknik heyet ve yönetimini tebrik ediyoruz. Takımımız şuanda maddi olarak sıkıntıda olsa bile sizlerinde az önce belirttiği gibi futbolcularımız ve teknik heyetin göstermiş olduğu çabalarla bu ligde iyi bir durumdadır. Bu durumu daha iyi yapmak için her zaman bize yardımcı olan esnaflarımız başta olmak üzere yine bu ilçenin iş adamlarının, amirlerinin, memurlarının, başkanlarının kısacası ilçemizin önde gelenlerinin bize daha iyi destek olmalarını bekliyoruz. Takımımız herkesin takımı bu iş birkaç kişi ile olacak iş değil herkesin gönül verip maddi ve manevi yanımızda olması gerek diye düşünüyorum" dedi.
(ŞS-Y)

05.01.2013 10:16:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT