1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğanşar Heyetinden, Rektör Kocacık'a Ziyaret

Doğanşar Heyetinden, Rektör Kocacık'a Ziyaret

Doğanşar Heyetinden, Rektör Kocacıka Ziyaret
A+A-

Doğanşar İlçe Heyeti, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Doğanşar Belediye Başkanı Halil Balık, Doğanşar MHP ilçe Başkanı Temur İncir ve

Doğanşar İlçe Heyeti, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete Doğanşar Belediye Başkanı Halil Balık, Doğanşar MHP ilçe Başkanı Temur İncir ve AK Parti İlçe Başkanı Şerif Yörük katıldı.
Heyet adına konuşan Belediye Başkanı Halil Balık, CÜ'den çeşitli beklentileri olduğunu dile getirerek, "Üniversitemizden bir yüksek okul açılması yönünde talebimiz var. Biz bu konuda Faruk hocamıza güveniyoruz. Kendisi de ilçemizi ziyaret edecekler ve yer tespitinde bulunacağız. Biz her konuda desteğe hazırız." dedi.
Rektör Prof. Dr. Kocacık, ilçelerde bulunan MYO'ları ziyaret ederek uygulamaları ve beklentileri yerinde tespit ettiklerini belirterek, "İlçelerimiz arasında üniversitemize bağlı okul olmayanları ziyaret etmeye başladık. Bu çerçevede Doğanşar'ı da ziyaret edeceğiz. Orada bir okulumuzun olmaması bizleri de üzüyor. Ziyaretin ardından şartları değerlendirerek gerekli çalışmaları başlatacağız " şeklinde konuştu.
(UY-AÖ-Y)

20.02.2013 18:03:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT