1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğan'ın Kocaelispor'a İnacı Tam

Doğan'ın Kocaelispor'a İnacı Tam

Doğanın Kocaelispora İnacı Tam
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, zor durumdaki Kocaelispor'a destek vermeye devam ediyor. Kocaelispor'a tesis yaptıran Doğan, "Kocaelispor zor günler geçiriyor olabilir ama bu günler geçecek" dedi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, zor durumdaki Kocaelispor'a destek vermeye devam ediyor. Kocaelispor'a tesis yaptıran Doğan, "Kocaelispor zor günler geçiriyor olabilir ama bu günler geçecek" dedi.
İzmit Belediyesi'nin yeşil siyahlı takım için Alikahya Fatih Mahallesinde yaklaşık 5 dönümlük bir alan üzerinde inşa ettiği sosyal tesiste sona gelindi. Futbolcuların antrenman yapabilecekleri saha, kademeli tribün, oturma alanları, otopark ve sosyal donatıların yer aldığı tesis önümüzdeki günlerde kulübe teslim edilecek. Çalışmalarda sona gelinen tesisi inceleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "İzmit Belediyesi olarak bu anlayışla elimizden geldiğince takıma destek vermeye çalışıyoruz. Takımın antrenman sahasız kalmasından sonra derhal harekete geçtik. Burada hem antrenman yapacak hem de lokalden faydalanacaklar. Takımımıza 120 bin TL'lik malzeme yardımı yaptık, lojman sıkıntısını toplu konutlarda daire tahsis ederek çözmeye çalıştık" dedi.
Kocaelispor'un bir gün hak ettiği yere geleceğine inandığını söyleyen başkan Doğan, "Bugün takım kötü bir yerde olabilir ama İzmit sevdalıları, İzmit'in çocukları Kocaelispor'u hak ettiği yere getirecektir. Ben herkesi Kocaelispor'a destek olmaya davet ediyorum. Bu takımın hak ettiği yer Süper Lig'dir" dedi.
(UU)

20.01.2013 12:04:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT