1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğanbey Toki Sakinlerine Doğalgaz Müjdesi Bursa

Doğanbey Toki Sakinlerine Doğalgaz Müjdesi Bursa

Doğanbey Toki Sakinlerine Doğalgaz Müjdesi  Bursa
A+A-

Bursagaz, Doğanbey TOKİ'deki doğalgaz meselesinin ocak ayında çözüleceğini bildirdi. Bursagaz'dan yapılan açıklamada, Doğanbey TOKİ Konutları'nın kazan dairelerine ait ilk  projelerin 13 Aralık 201

Bursagaz, Doğanbey TOKİ'deki doğalgaz meselesinin ocak ayında çözüleceğini bildirdi.
Bursagaz'dan yapılan açıklamada, Doğanbey TOKİ Konutları'nın kazan dairelerine ait ilk  projelerin 13 Aralık 2012 tarihinde Bursagaz'a teslim edildiği, proje onayını müteakip tesisat kontrollerinin 14.12.2012 tarihinde yapıldığı bildirildi. Bu tarihte yapılan kontroller neticesinde standartlara uygun olmayan montaj yapılmasından dolayı tesisat kabul işlemlerinin yapılamadığı açıklandı.
Bursagaz Müşteri Hizmetleri Müdürü Ercüment Türker, "TOKİ yetkilileri ve doğalgaz tesisat işlemlerini yapan yetkili iç tesisat firmaları tarafından standartlara uygun hale getirilen 18 adet kazan dairesi  tesisatlarının Bursagaz tarafından acilen tesisat kabulleri yapıldı, halihazırda eksikleri olan veya  projeleri Bursagaz'a sunulmayan 6 kazan dairesi projesi var. 13/12/2012 tarihinden bugüne kadar tarafımıza gönderilen projeler uygun olması durumunda aynı gün içinde onaylanmış ve bir sonraki gün tesisat kontrolleri yapılmıştır. Yukarıda ifade edilen açıklamalar çerçevesinde Doğanbey TOKİ Konutları'nda ferdi kullanım olan 1 ve 2. etaplar ile merkezi sistem kullanan 3, 4 ve 5. etaplarda tesisat kontrolleri tamamlanmış, site yönetimi ile doğalgaz kullanım sözleşmeleri imzalanmıştır. Söz konusu etaplarda doğalgaz kullanılmasına mani herhangi bir sıkıntı kalmamıştır. Sadece 6. etaptaki eksikler, tesisatı yapan yetkili iç tesisat firması tarafından 01.01.2013 tarihinde tamamlanacağı için tesisat kontrolleri 02.01.2013 tarihinde yapılacak. 6. etaptaki eksikliklerinin tamamlanıp tesisat kontrollerinden sonra bütün Doğanbey TOKİ Konutları doğalgaza geçmiş olacak" dedi.
(MŞ)

29.12.2012 11:20:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT