1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğan Ve Özer'den Kandil Mesajı

Doğan Ve Özer'den Kandil Mesajı

Doğan Ve Özerden Kandil Mesajı
A+A-

Tekman Belediye Başkanı Yakup Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer, Mevlid kandili dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar. Başkan Yakup Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Mevlit

Tekman Belediye Başkanı Yakup Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer, Mevlid kandili dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar.
Başkan Yakup Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Mevlit kandili dünyada bir çok önemli gelişmelere ve olaylara neden olan günlerden biridir. Hz.Peygamberimiz Muhammed (SAV) doğum yıldönümü idrak ettiğimiz bu gece vesilesiyle herkesi Peygamber efendimizin örnek hayatını ve mücadelesini yeniden hatırlamaya davet ediyorum. Bu müstesna geceler hepimiz için birer fırsattır. Peygamber efendimizin güzel ahlakını, örnek hayatını ve eşsiz mücadelesini örnek almalı, insanlığın kurtuluş reçetesi olan ilahi prensiplerini hayatımıza hakim kılmak için çalışmalıyız. Bu temenni ile milletimizin ve İslam aleminin mübarek Mevlit kandilini kutluyorum."
AK Parti Tekman ilçe Başkanı Taner Özer ise mesajında "Böyle bir peygamberin ümmeti olmak bir insanın sahip olabileceği en büyük şereftir. Kendimizi kurtarmak yetmez. Bir Müslüman olarak bütün insanlığı kurtarmakla mükellefiz. Huzur, barış, refah ve adalet dolu bir saadet dünyasını kurmakla yükümlüyüz. Yanlışın yerine doğruyu, çirkinin yerine güzeli, kötünün yerine iyiyi, sömürünün yerine adaleti, kaosun yerine huzuru, kavganın yerine kardeşliği hakim kılmak için gece gündüz çalışmalıyız. Bu gece O'na layık bir ümmet olabilmek için, Cenab-ı Hakkın bizlere, İslam aleminin birlik ve beraberliğini sağlayacak şuur ve gücü vermesi için, Dünyanın bütün mazlum ve mağdurlarının kurtuluşu için dua edelim. Bu nedenle milletimizin ve İslam Aleminin mübarek Mevlit kandilini AK Parti teşkilatı olarak kutluyorum" dedi.
(AUB-AT-Y)

23.01.2013 11:42:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT