1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğan Ürgüp'ten Kaza Yapan Meclis Üyesi Atilla Yüksel'e Geçmiş Olsun Mesajı

Doğan Ürgüp'ten Kaza Yapan Meclis Üyesi Atilla Yüksel'e Geçmiş Olsun Mesajı

Doğan Ürgüpten Kaza Yapan Meclis Üyesi Atilla Yüksele Geçmiş Olsun Mesajı
A+A-

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Belediye Meclis Üyesi Atilla Yüksel'in geçirdiği trafik kazası sonrası bir mesaj yayımlayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Belediye Meclis Üyesi Atilla Yükse

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Belediye Meclis Üyesi Atilla Yüksel'in geçirdiği trafik kazası sonrası bir mesaj yayımlayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Belediye Meclis Üyesi Atilla Yüksel'in ailesi ile trafik kazası geçirmesinin ardından mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp mesajında; "Değerli mesai arkadaşım, Belediye Meclis üyemiz Atilla Yüksel'in Sivas Çevre Yolu'nda ailesi ile birlikte bir trafik kazası geçirdiği bilgisini üzülerek almış bulunuyorum. Kazanın küçüğü, büyüğü olmaz derler ama yine de bizleri mutlu eden Sayın Yüksel'in bu üzücü olaydan yaralı şekilde ayrılması ve hayati tehlikesinin olmamasıdır. Umuyorum ki Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Belediye Meclis Üyemiz Sayın Atilla Yüksel; en kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşacak ve Sivas halkına yeniden aynı heyecan ve şevk ile hizmet etmeye devam edecektir. Bir kez daha Sivas halkına ve değerli mesai arkadaşım Belediye Meclis Üyemiz Sayın Atilla Yüksel'e ve kıymetli ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve Cenab-ı Allah'tan acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullandı.
(TB-SK)

25.12.2012 15:51:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT