1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doğan, "kocaelispor'un Hak Ettiği Yer Süper Lig"

Doğan, "kocaelispor'un Hak Ettiği Yer Süper Lig"

Doğan, kocaelisporun Hak Ettiği Yer Süper Lig
A+A-

İzmit Belediyesi, kentin simgelerinden olan ve zor günler geçiren Kocaelispor'a destek olmaya devam ediyor. Belediye, yeşil siyahlı takım için Alikahya Fatih Mahallesinde yaklaşık 5 dönümlük bir al

İzmit Belediyesi, kentin simgelerinden olan ve zor günler geçiren Kocaelispor'a destek olmaya devam ediyor.
Belediye, yeşil siyahlı takım için Alikahya Fatih Mahallesinde yaklaşık 5 dönümlük bir alan üzerinde sosyal tesis inşa ediyor. Futbolcuların antrenman yapabilecekleri saha, kademeli tribün, oturma alanları, otopark ve sosyal donatıların yer alacağı tesis 15 gün içerisinde açılacak.
Çalışmalarda sona gelinen tesisi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. "Kocaelispor şehrimizin değeri. Bulunduğu zor durumdan bu takımı kurtarmak hepimizin görevi" diyen Doğan, "İzmit Belediyesi olarak bu anlayışla elimizden geldiğince takıma destek vermeye çalışıyoruz. Takımın antrenman sahasız kalmasından sonra derhal harekete geçtik. Burada hem antrenman yapacak hemde lokalden faydalanacaklar. Takımımıza malzeme yaptık, lojman sıkıntısını Toplu Konutlarda daire tahsis ederek çözmeye çalıştık" dedi.
(UU)

05.01.2013 15:02:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT