1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Diyarbakırspor'un 'umut' Gecesi Yusuf Umut Kardaş Diyarbakır

Diyarbakırspor'un 'umut' Gecesi Yusuf Umut Kardaş Diyarbakır

Diyarbakırsporun umut Gecesi  Yusuf Umut Kardaş    Diyarbakır
A+A-

Diyarbakırspor yararına organize edilen iki aşamalı destek gecelerinin ilkinin, yarın İstanbul'da yapılacağı belirtildi. Kayyum heyetinin maddi sorunları aşmak ve transfer yasağını kaldırmak için ge

Diyarbakırspor yararına organize edilen iki aşamalı destek gecelerinin ilkinin, yarın İstanbul'da yapılacağı belirtildi.
Kayyum heyetinin maddi sorunları aşmak ve transfer yasağını kaldırmak için gerekli olan parayı bulmak amacıyla tertiplediği destek gecelerinin ilki yarın İstanbul'da bir otelde yapılıyor. Geceye İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Şişli Belediye Başkan'ı Mustafa Sarıgül, iş adamı Ali Ağaoğlu gibi isimlerin katılması beklenirken, ikinci gecenin ise 9 Şubat tarihinde Ankara'da bir otelde yapılacağı belirtildi.
Deplasmanda yapacağı Oyak Renault maçının hazırlıklarına devam eden Diyarbakırspor'da Teknik Direktör Rafet İyem'in bugün destek gecesi için İstanbul'a gideceği, kafilenin ise Cumartesi günü uçakla İstanbul'a gidip, oradan da Bursa'ya geçeceği açıklandı. Sakatlıkları devam eden Mustafa Kuru ve Bilal'ın pazar günkü maça yetiştirilmesine çalışılırken, iki futbolcunun durumunun bugün netlik kazanacağı öğrenildi.
(YUK-AKK-S)

24.01.2013 17:26:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT