1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Diyarbakır'da Sigara Bırakma Etkinliği

Diyarbakır'da Sigara Bırakma Etkinliği

Diyarbakırda Sigara Bırakma Etkinliği
A+A-

Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği, Diyarbakır'da sigaranın zararlarına karşı farkındalık oluşturmak adına bir etkinlik düzenledi. Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Başkanı Uğur Yüksel,

Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği, Diyarbakır'da sigaranın zararlarına karşı farkındalık oluşturmak adına bir etkinlik düzenledi.
Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Başkanı Uğur Yüksel, sigaranın zararlarına değinerek, Diyarbakır'da çok fazla sigara bağımlısı insanın bulunduğunu söyledi. Tüm insanlığın düşmanı olarak gördükleri sigara ve alkolle mücadelelerine destek aradıklarını dile getiren Yüksel, Diyarbakır'da satacakları Yeşil adam ürünleri ile Diyarbakır'da bir hatıra ormanı dikeceklerini ve bu ürünlerden gelecek olan gelir ile de yoksul kimselere ve bağımlıların tedavilerine yardım amaçlı kullanacaklarını ifade etti. Sigara içme yaşının çok küçük yaşlara kadar indiğine dikkat çeken Yüksel, bağımlılığa karşı mücadelelerinin süreceğini bildirdi. Yapılan etkinlikte tiyatro sanatçısı ve yönetmen Orhan Şeref Ayça, sahne aldı. Sahnede etkinliğe katılan vatandaşlarla çeşitli oyunlar oynayan Ayça, oyunu kazanan vatandaşlara 'Yeşil Adam' ürünlerinden dağıttı.
(MY-YRT-MO-Y)

12.02.2013 17:28:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT