1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Gaffar Okkan'ın Şehit Edildiği Yere Pankart Astı

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Gaffar Okkan'ın Şehit Edildiği Yere Pankart Astı

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Gaffar Okkanın Şehit Edildiği Yere Pankart Astı
A+A-

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, 24 Ocak 2001 tarihinde terörist bir saldırı sonucu şehit edilen zamanın Emniyet Müdürü A. Gaffar Okkan ve beraberindeki şehit polis memurları için, olayın gerçekleştiği S

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, 24 Ocak 2001 tarihinde terörist bir saldırı sonucu şehit edilen zamanın Emniyet Müdürü A. Gaffar Okkan ve beraberindeki şehit polis memurları için, olayın gerçekleştiği Sezai Karakoç Bulvarı'na pankart astı.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, suikastının 12. yılında, A. Gaffar Okkan ve beraberindeki şehit polis memurları Mehmet Kamalı, Sabri Kün, Mehmet Sepetçi, Selahattin Baysoy ve Atilla Durmuş'u, olayın gerçekleştiği yere astıkları pankart ile unutmadıklarını gösterdi. "24 01 2001 günü uğradıkları terörist saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürümüz A. Gaffar Okkan ve beraberindeki polis memurları Mehmet Kamalı, Sabri Kün, Mehmet Sepetçi, Selahattin Baysoy ve Atilla Durmuş'u saygı ve rahmetle anıyoruz" yazılı pankartı asan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, ayrıca Gaffar Okkan ve arkadaşları için Nebi Camii'inde ikindi namazını müteakip mevlüt okuttu.
(MY-AKK-Y)

23.01.2013 16:23:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT