1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Kemeraltı Çarsını Gezdi

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Kemeraltı Çarsını Gezdi

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Kemeraltı Çarsını Gezdi
A+A-

5'inci Büyükelçiler Konferansı için İzmir'de bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamlarında ziyaret ettik

5'inci Büyükelçiler Konferansı için İzmir'de bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamlarında ziyaret ettikten sonra tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı gezdi.
5'inci Büyükelçiler Konferansı için İzmir'de bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamlarında ziyaret ettikten sonra tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı eşi Sare Davutoğlu, Vali Kıraç ve beraberindeki heyetle birlikte gezdi ile birlikte gezdi.
Kemeraltı esnafı ve İzmir halkıyla sohbet eden Bakan Davutoğlu daha sonra yemek yemeye geçti. Eşi Sare Davutoğlu, Vali Kıraç ve beraberindeki heyetle birlikte Kristal Lokantası'nda kuzu etli tandır karışık ve nohutlu pilav yiyen Bakan Davutoğlu ardından tarihi Hisar Camii'nde namazını kıldı. Bakan Davutoğlu gezisinin sonunda meşhur dibek kahvesi içti.
(EA-ÖK-Y)

07.01.2013 16:43:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT