1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dış Hatlar Genel Müdürü Güvenç'e Teşekkür Belgesi

Dış Hatlar Genel Müdürü Güvenç'e Teşekkür Belgesi

Dış Hatlar Genel Müdürü Güvençe Teşekkür Belgesi
A+A-

Muğla Valisi Fetih Şahin, Muğla'nın tanıtımında yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Dalaman Havalimanı ATM Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç'e teşekkür belgesiyle onurlandırdı. Dalaman Havalim

Muğla Valisi Fetih Şahin, Muğla'nın tanıtımında yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Dalaman Havalimanı ATM Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç'e teşekkür belgesiyle onurlandırdı.
Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminalinin hizmete girmesiyle birlikte dünya standartlarını yakaladığını belirten Muğla Valisi Fatih Şahin, havalimanının uluslararası normlara uygun bir şekilde işletilmesini sağlayan, bölgemize gelen yolcu ve uçak sayısının artmasında büyük katkısı ve desteği olan ATM Genel Müdürü Hamdi Güvenç'e teşekkür ederken başarılarının devam etmesini diledi.
Alternatif turizmin geliştirilmesi ve turizmin 12 aya yayılmasının çok önemli olduğunu belirten Vali Şahin, bu konu ile ilgili yurtdışındaki turizm fuarlarına katılan, farklı turizm pazarlarında çeşitli temaslarda bulunan ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden Güvenç'e kurduğu sağlam ilişkilerden ve yaptığı turizm çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
(BT-MB-İK)

05.12.2012 15:59:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT