1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dinçer'den yeni başkanlara hayırlı olsun ziyareti

Dinçer'den yeni başkanlara hayırlı olsun ziyareti

Dinçerden yeni başkanlara hayırlı olsun ziyareti
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 23. Dönem Milletvekili İkram Dinçer Büyükşehir yasası ile birlikte Van\'da yeni kurulan İpekyolu ve Tuşba ilçelerinin yeni atanan başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Uğur Tunçdemir - WanHaber.com ÖZEL
 
İlk olarak AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan'ı AK Parti'nin yeni il binasındaki geçici makamında ziyaret eden Dinçer, Yavuz Kuşan'ın yıllardır teşkilatın içinde olduğunu belirterek, üstlendiği bu görevi laiki ile yapacağını söyledi. 
 
Ziyaretten Duyduğu Memnuniyeti dile getiren çiçeği burnunda başkan Yavuz Kuşan ise vekil Dinçer'e ve heyetine ziyareten dolayı teşekkür etti. 280 bin nüfusu olan İpekyolu ilçesine yakışacak bir bina dizayn ettiklerini belirten Kuşan çok kısa bir süre içinde yeni ilçe binasına taşınıp hızlı bir şekilde çalışmalarına start vereceklerini söyledi.
 
Daha sonra AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Naif Şabu ve ekibini ziyaret eden Dinçer yeni başkanlık görevlerinde Şabu ve ekibine hayırlı olsun temennisinde bulunduktan sonra önümüzdeki yerel seçimlerin önemine vurgu yapıp geçmiş dönemde düşülen hataların tekrarlanmaması gerektiğini belirtti.
 
Dinçer ve heyeti AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras'ı da makamında ziyaret ettikten sonra yeni parti binasını gezdi.
 
\"\"
 
\"\"
A+A-

HABERE YORUM KAT