1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dinar'da Kanal Düzenlemesi

Dinar'da Kanal Düzenlemesi

Dinarda Kanal Düzenlemesi
A+A-

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, Menderes Nehri ana kanalı ve bu kanala bağlı olan diğer su kanallarının yapımı hakkında ön görüşme yapıldı. Isparta Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğüne bağlı B

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, Menderes Nehri ana kanalı ve bu kanala bağlı olan diğer su kanallarının yapımı hakkında ön görüşme yapıldı.
Isparta Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğüne bağlı Bölge Müdür Yardımcısı Şükrü Baysal ve heyet, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ı makamında ziyarette bulunarak, ilçe merkezinde bulunan nehir ve su kanallarının DSİ tarafından iyileştirilme ve düzenlemesi hakkında toplantı düzenledi. Görüşme sonrasında Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Fen İşleri Müdürü Ertuğrul Tuncoğlu ve İmar Müdürü Mestan Gürgün, menderesin doğuş yeri olan Suçıkan mevki, düden ve incirli bölgesi ve şehir içindeki diğer su kanallarına giderek incelemelerde bulunarak tespit yaptı. Ana ve ara tüm su kanallarında, Isparta Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından duvar örme ve tamir işlemi yapılacağı öğrenildi.
(MK-GC-Y)

15.12.2012 14:41:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT