1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dinar'da 90 Öğrenciye Giysi Yardımı

Dinar'da 90 Öğrenciye Giysi Yardımı

Dinarda 90 Öğrenciye Giysi Yardımı
A+A-

Afyonkarahisar Diner ilçesinde yatılı bölge okullarında kalan 90 öğrenciye bir giyim firması tarafından çeşitli giyim eşyaları hediye edildi. Dinar Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Okulu ve Haydarlı S

Afyonkarahisar Diner ilçesinde yatılı bölge okullarında kalan 90 öğrenciye bir giyim firması tarafından çeşitli giyim eşyaları hediye edildi.
Dinar Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Okulu ve Haydarlı Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Okullarında eğitim ve öğretim gören 90 öğrenciye giysi yardımı yapıldı. Dinar İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneğinin ilgili firma ile yaptığı görüşme sonucunda her öğrenci için özel paket hazırlandı. Çorap, bot, kaban ve pantolonlar, LC Waıkıkı firması tarafından üzerinde öğrencilerin ismi yazan özel paketleri Dinar'a gönderildi.
Dinar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, "İlgili firma ile yapılan görüşmelerimizde vakfımız aracılığıyla öğrencilere hediye paketleri hazırlandı" dedi.
İlçe kaymakamı Avni Kula ise, öğrencilere hediye şeklinde hazırlanan paketler nedeniyle LC Waıkıkı firmasına teşekkür ederek, paketlerin okul müdürlerine teslim edilerek, öğrencilere ulaştıracaklarını ifade etti.
(MK-GC-SK-Y)

11.02.2013 17:14:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT