1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dinar Atatürk Ortaokuluna 15 Bin Tl'lik Yardım

Dinar Atatürk Ortaokuluna 15 Bin Tl'lik Yardım

Dinar Atatürk Ortaokuluna 15 Bin Tllik Yardım
A+A-

Dinar ilçesinde, Ekim ayında vefat eden ve Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ın amcası olan işadamı Fethi Acar anısına ilçedeki Atatürk Ortaokulunun beş sınıfına 15 bin TL değerinde eksik malzeme, ar

Dinar ilçesinde, Ekim ayında vefat eden ve Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ın amcası olan işadamı Fethi Acar anısına ilçedeki Atatürk Ortaokulunun beş sınıfına 15 bin TL değerinde eksik malzeme, araç ve gereç alınıp yardım yapılacak.
İşadamı Fethi Acar'ın sağlığında yaptığı vasiyetini yerine getirmek için harekete geçen ailesi, Belediye Başkanı Saffet Acar'dan ihtiyacı olan gerekli okul tespitinin yapılması için görüşmede bulundu. Başkan Acar da, Dinar Eğitim Gönüllüleri Derneğine en uygun ve gerekli okulun belirlenmesi için yaptığı görüşmede, Atatürk Ortaokulu yardım için en uygun okul olarak değerlendirildi. Sağlığında eğitim öğretime çok yardımlarda bulunan merhum Fethi Acar'ın vefatından sonra da ailesine yaptığı vasiyeti yerine getirilerek Atatürk Ortaokulunun beş sınıfının ihtiyacı olan 15 bin TL değerinde yardım yapılacağı belirtildi.
(MK-GC-HO-Y)

16.12.2012 15:43:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT