1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Şüpheli Valiz Paniği

Didim'de Şüpheli Valiz Paniği

Didimde Şüpheli Valiz Paniği
A+A-

Aydın'ın Didim ilçesinde işlek bir noktada unutulan şüpheli valiz paniği yaşandı. Bomba imha uzmanın yaptığı incelemede valizlerde elbise çıktı. Edinilen bilgiye göre; Didim'de Atatürk Bulvarı üzer

Aydın'ın Didim ilçesinde işlek bir noktada unutulan şüpheli valiz paniği yaşandı. Bomba imha uzmanın yaptığı incelemede valizlerde elbise çıktı.
Edinilen bilgiye göre; Didim'de Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ve Eski Adliye binası olarak bilinen binanın alt katındaki bir işyerinin önüne bırakılan valizler korkulu dakikaların yaşanmasına neden oldu. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan şüpheli valiz ihbarının ardından olay yerine gelen Emniyet güçleri çevreyi güvenlik tedbiri aldı. Atatürk Bulvarı tek şeritli olarak trafiğe kapatıldı. Daha sonra olay yerine gelen Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Bomba imha uzmanı tarafından valizler incelendi. Yapılan incelemede neticesinde valizlerde elbise çıktı. İnceleme esnasında meraklı vatandaşlarda olayı takip ettiği görülürken valizler daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince incelenmek üzere olay yerinden kaldırıldı.
(HÇ-MB-İK)

13.12.2012 20:38:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT