1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Portör Muayenesi Hizmeti...

Didim'de Portör Muayenesi Hizmeti...

Didimde Portör Muayenesi Hizmeti...
A+A-

Didim Ticaret Odasının katkılarıyla devam ettirilen ve her altı ayda bir yaptırılan portör muayenesi hizmeti 2013 yılında da sürdürüldü. Didim Ticaret Odasının katkılarıyla devam ettirilen Portör M

Didim Ticaret Odasının katkılarıyla devam ettirilen ve her altı ayda bir yaptırılan portör muayenesi hizmeti 2013 yılında da sürdürüldü.
Didim Ticaret Odasının katkılarıyla devam ettirilen Portör Muayenesi hizmeti, Aydın Toplum Sağlığı ile Verem Savaş Derneği görevlilerince gerçekleştirildi. Oda binasında yapılan Portör Muayenesine gıda işletmelerinde çalışanlar büyük ilgi gösterirken kontrol için başvuranlardan tek tek numune alındı.
2013 yılında da prtör muayenesi hizmetine sürdürdüklerini belirten Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver "Gıda işletmelerinde çalışanlara yönelik yapılan ve İşyerlerinin cezai işlem görmemesi için ve ilgili personelin diğer zamanlarda bu hizmeti almak için Aydın'a gitmek zorunda kalmamaları için bu hizmeti Didim'e getirdik. Kontroller odamızda yapıldı. Bizlere bu konuda destek veren Aydın Toplum Sağlığı ile Verem Savaş Derneği yetkililerine de teşekkür ediyorum."dedi.
(HÇ-SK-İK)

15.02.2013 10:41:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT