1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Polisten Öğrencilere Bilinçlendirme Eğitimi

Didim'de Polisten Öğrencilere Bilinçlendirme Eğitimi

Didimde Polisten Öğrencilere Bilinçlendirme Eğitimi
A+A-

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Atatürk İlkokulunda öğrencilere yönelik bir bilinçlendirme eğitimi semineri verdi. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli P

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Atatürk İlkokulunda öğrencilere yönelik bir bilinçlendirme eğitimi semineri verdi.
Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Atatürk İlkokulunda öğrencilere yönelik bir eğitim semineri düzenledi. Okul Salonunda slayt eşliğinde gerçekleşen seminerden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinden görevli Polis Memuru Bekir Durmaz öğrencilere acil durumlar, şüpheli durumlar ve kişiler ile trafik kurallarına ilişkin bilgiler verdi. Durmaz öğrenciler ev, işyeri yada okulda acil durumlarda yapılması gereken adımlar, hırsızlık, kapkaç, saldırı gibi durumlarda yapılması gerekenler, evde, sokakta yada okulda şüpheli durumlar yada kişilere karşı yapılması gerekenler ile trafik kurallarına ilişkin detaylı bilgiler aktardı; öğrencilerin sorularını yanıtladı. Verimli geçtiği görülen eğitim seminerlerinin yıl içerisinde diğer okullarda ve anaokullarında sürdürüleceği öğrenildi.
(HÇ-MB-İK)

04.01.2013 14:12:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT