1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor
Didimde Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor

Didim'de Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor

Didim'de Okullararası Kızlar Voleybol Turnuvası, tüm hızıyla devam ediyor. Turnuva kapsamında Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini

A+A-
Didim'de Okullararası Kızlar Voleybol Turnuvası, tüm hızıyla devam ediyor. Turnuva kapsamında Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini 3-0 yendi.
Didim'de Okullara Kızlar Voleybol turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Didim Anadolu Lisesi, Esra Karakaya Anadolu Lisesi, Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Kız voleybol takımlarının mücadele ettiği turnuvada bugün oynana ilk maçta Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. 5 set üzerinden oynanan maçı Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3-0 kazandı. Günün ikinci maçında ise Didim Anadolu Lisesi ile Esra Karakaya Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Maçı Didim Anadolu Lisesi 3-2 kazandı.
(HÇ-MB-İK)

13.12.2012 15:58:52 TSI

HABERE YORUM KAT