1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor

Didim'de Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor

Didimde Okulararası Kızlar Voleybol Turnuvası Sürüyor
A+A-

Didim'de Okullararası Kızlar Voleybol Turnuvası, tüm hızıyla devam ediyor. Turnuva kapsamında Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini

Didim'de Okullararası Kızlar Voleybol Turnuvası, tüm hızıyla devam ediyor. Turnuva kapsamında Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini 3-0 yendi.
Didim'de Okullara Kızlar Voleybol turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Didim Anadolu Lisesi, Esra Karakaya Anadolu Lisesi, Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Kız voleybol takımlarının mücadele ettiği turnuvada bugün oynana ilk maçta Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. 5 set üzerinden oynanan maçı Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3-0 kazandı. Günün ikinci maçında ise Didim Anadolu Lisesi ile Esra Karakaya Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Maçı Didim Anadolu Lisesi 3-2 kazandı.
(HÇ-MB-İK)

13.12.2012 15:58:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT