1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Mhp'li Bayanlardan Kandil Hayrı

Didim'de Mhp'li Bayanlardan Kandil Hayrı

Didimde Mhpli Bayanlardan Kandil Hayrı
A+A-

MHP Didim İlçe Kadın Kolları Mevlit Kandili dolayısıyla parti binası önünde lokma hayrı düzenledi. İslam Alemince kutsal sayılan ve Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği gün olan Rebiul-evvel ayının 11.

MHP Didim İlçe Kadın Kolları Mevlit Kandili dolayısıyla parti binası önünde lokma hayrı düzenledi.
İslam Alemince kutsal sayılan ve Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği gün olan Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günlerine özel olarak her yıl Müslümanlarca kutlanan Mevlit Kandili dolayısıyla MHP Didim İlçe Kadın Kolları bir hayır etkinliği gerçekleştirdi. Bugün saat 14:00'de parti binası önünde yapılan etkinliğe MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Serap Cambazoğlu, MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Meriç Çiftçi, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Akar, MHP'nin Kuşadası ve Söke Kadın Kolları üyeleri ile partililer katıldı.
MHP Didim İlçe Kadın Kolları üyelerince yapılan lokmalar kurulan stantta halka dağıtıldı. Düzenlenen etkinliğin Mevlit Kandili dolayısıyla yapıldığını dile getiren MHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Meriç Çiftçi "Bizler Türk-İslam ülküsünü benimsemiş, bu ideal uğruna siyaset yapan, vatan, millet, ve ezanımız için gerekirse bu uğruda canından bile vazgeçmiş bir milletin evlatlarıyız. Bugünde Peygamberimiz Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği gün, ve bugün kandil olarak kutlanıyor. Biz de onun ruhuna hayır eylemek amacıyla bu etkinliği düzenledik. Bizleri yalnız bırakmayan Kadın Kolları İl Başkanıma, İlçe Başkanıma, Söke ve Kuşadası teşkilatlarımız ve tüm Didim halkına teşekkür ediyorum" dedi.
(HÇ-SK-İK)

23.01.2013 16:13:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT