1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Kablo Hırsızları Polisten Kaçamadı Hüseyin Çalışkan Aydın

Didim'de Kablo Hırsızları Polisten Kaçamadı Hüseyin Çalışkan Aydın

Didimde  Kablo Hırsızları Polisten Kaçamadı  Hüseyin Çalışkan    Aydın
A+A-

Didim'de AYDEM'e ait elektrik kablolarını keserek çalan 3 hırsız Polis tarafından yakalandı. Mahkemeye çıkarılan 3 hırsızdan ikisi tutuklanırken biri serbest bırakıldı. Edinilen bilgiye göre; 5 Oca

Didim'de AYDEM'e ait elektrik kablolarını keserek çalan 3 hırsız Polis tarafından yakalandı. Mahkemeye çıkarılan 3 hırsızdan ikisi tutuklanırken biri serbest bırakıldı.
Edinilen bilgiye göre; 5 Ocak Cumartesi günü gelen bir ihbarı değerlendiren Emniyet güçleri, İlçede AYDEM'e ait sokaklara yeni döşenen aydınlatma direklerine bağlantılı elektrik kablolarını keserek hırsızlayan maskeli 3 erkek şüpheliyi saklandıkları binanın 4. katında ele geçirdi. Şüphelilerle birlikte hırsızlanan elektrik kabloları ve olayda kullanılan bir adet keser ile 1 adet kar maskesi ele geçirildi.
Emniyetteki ifadelerinin ardından 3 şüpheli Didim Adliyesine sevk edildi. Şüphelilerden birinin yaşınınn küçük olması sebebiyle serbest bırakıldığı öğrenilirken, diğer iki şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Konuyla ilgili Didim İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan açıklamada "Emniyet Teşkilatı olarak her ne kadar özverili çalışmalarımıza devam etsek de, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın bu konularla ilgili daha duyarlı olması, sorumluluklarını bilmesi ve bu doğrultuda çeşitli önlemlerin alınarak, vakit geciktirilmeden ve sağlıklı bir şekilde bilgi akışının tarafımıza sağlanması, hem yapılan çalışmalara ışık tutacak hemde teşkilatımızı ziyadesiyle motive ve tatmin edecektir.İlçemizin huzur ve güveni için çalışmalarımız çon yönlü olarak devam etmektedir" ifadelerine yer verildi.
(HÇ-MB-İK)

07.01.2013 15:19:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT