1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Genç Çiftler 14 Şubatta Nikah Masasına Oturdu
Didimde Genç Çiftler 14 Şubatta Nikah Masasına Oturdu

Didim'de Genç Çiftler 14 Şubatta Nikah Masasına Oturdu

14 Şubat Sevgililer Günü'nü özel kılmak isteyen bazı çiftler nikahlarını bugünde kıydırdı. Didim'de ise 7 çift nikah için bu özel günü seçerken aileleri de bu mutluluğa ortak oldu. 14 Şubat Sevgili

A+A-
14 Şubat Sevgililer Günü'nü özel kılmak isteyen bazı çiftler nikahlarını bugünde kıydırdı. Didim'de ise 7 çift nikah için bu özel günü seçerken aileleri de bu mutluluğa ortak oldu.
14 Şubat Sevgililer günü tüm dünyada kutlanırken bu özel güne anlam katmak isteyen çiftler ise nikâh masasına koştu. Günler ve hatta aylar öncesinden bu özel gün için nikâh tarihi alan çiftler nikâh masasına oturdu. Didim'de ise 7 çift Didim Belediyesi Evlendirme Memurluğuna başvurarak bu özel günde nikâh kıydırdı. Bu özel günde Özge Kıyak(27) ile Saim Çağlar Sönmez (27) çifti ise nikâh masasına oturdu. Belediye Meclisi Salonunda gerçekleştirilen nikâhta genç çift Evlendirme Memuru Badeser Dumlupınar'ın kıydığı nikahla yaşamlarını birleştirdi. Genç çifti bu özel günde aileleri ve yakınlarının da yalnız bırakmadıkları görüldü. Gelin Özge Kıyak, nikâh tarihlerini özel bir gün olmasını istemeleri sebebiyle bu gün de nikâh kıydıklarını söyledi.
(HÇ-MB-İK)

14.02.2013 16:09:55 TSI

HABERE YORUM KAT