1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim'de Belediyeden Ailelere Çocuk Eğitim Semineri

Didim'de Belediyeden Ailelere Çocuk Eğitim Semineri

Didimde Belediyeden Ailelere Çocuk Eğitim Semineri
A+A-

Didim Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Pediatrist-Pediatrik Nörolog Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin düzenlenen seminerde ailelerle buluştu. Didim Belediyesi Kültür ve Sanat etkinl

Didim Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Pediatrist-Pediatrik Nörolog Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin düzenlenen seminerde ailelerle buluştu.
Didim Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında "Çocuklarda gelişim" konulu bir seminer düzenledi. Seminere Pediatrist-Pediatrik Nörolog Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin konuşmacı olarak katıldı.
Didim Ticaret Odası Aytaç-Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezindeki seminere Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Öksüz ile Didimliler katıldı. Didimli ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği seminerde Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin Çocuklarda öğrenme mekanizmaları, Çocuk gelişiminde doğru bilinen yanlışlar, 0-11 yaş çocuk gelişimi ve Çocuk eğitiminde ödül ve ceza konularında bilgiler aktardı. Etkinliğin sonunda Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin kitaplarını imzaladı.
(HÇ-İK)

06.01.2013 17:41:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT