1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim Ticaret Odası Ve Meslek Eğitim Merkezinden Eğitim İşbirliği...

Didim Ticaret Odası Ve Meslek Eğitim Merkezinden Eğitim İşbirliği...

Didim Ticaret Odası Ve Meslek Eğitim Merkezinden Eğitim İşbirliği...
A+A-

Didim Ticaret Odası ve Didim Meslek Eğitim Merkezi imzalanan protokol ile eğitim alanında birlikte projeler geliştirme kararı aldı. Didim Ticaret Odası ve Didim Meslek Eğitim Merkezi eğitim alanınd

Didim Ticaret Odası ve Didim Meslek Eğitim Merkezi imzalanan protokol ile eğitim alanında birlikte projeler geliştirme kararı aldı.
Didim Ticaret Odası ve Didim Meslek Eğitim Merkezi eğitim alanında yapacakları projeler için bir protokol imzaladı. Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver ve Didim Meslek Eğitim Merkezi Müdür Vekili Hüseyin Erel'in imzaladığı protokol ile Meslek Eğitimin altyapısını hazırladığı Meslek Kursları ile Ticaret Odası'nın sağlayacağı imkânlar ilçede kabul gören eğitim faaliyetlerinin sayısında ve çeşitliliğinde ciddi bir artış sağlanacak.
Kurumlar bu protokol ile Didim Kaymakamlığı'nın hazırladı 22/01/2013 tarih ve 531/176 sayılı yazı gereği, İç Göç Özel Uygulama Planı doğrultusunda yönergenin öngördüğü eğitim faaliyetlerinin de ilk adımını atmış olduğu bildirildi.
(HÇ-SK-İK)

23.01.2013 16:09:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT