1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim Karadenizlilerden Ticaret Odasına Ziyaret

Didim Karadenizlilerden Ticaret Odasına Ziyaret

Didim Karadenizlilerden Ticaret Odasına Ziyaret
A+A-

Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Mercan ve beraberinde yeni yönetim kurulu Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver'i makamında ziyaret etti. Karade

Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Mercan ve beraberinde yeni yönetim kurulu Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver'i makamında ziyaret etti.
Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Mercan ve beraberinde yeni yönetim kurulu Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver'i makamında ziyaret etti. Ziyarette dernek yönetimi Ticaret Odası aracılığı ile derneğin bu hafta düzenleyeceği etkinliklere tüm Didimlileri davet etti.
Dernek Başkanı Hasan Mercan Dernek tarafından 18 Ocak Cuma günü Merkez camii önünde vatandaşlara lokma ikram edileceğini ve 20 Ocak Pazar günü adliye arkasında Özgünkent sitesinde yer alan lokalde Hamsi Şenliği yapılacağını belirtti.
Ticaret Odası Yönetimi ve üyelerinin bu güzel etkinliklerde katılmalarının kendilerini mutlu edeceğini sözlerine ekledi.
(HÇ-MB-İK)

16.01.2013 16:18:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT