1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim Dsp'de Talat Yenipazar Güven Tazeledi

Didim Dsp'de Talat Yenipazar Güven Tazeledi

Didim Dspde Talat Yenipazar Güven Tazeledi
A+A-

Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Teşkilatı 9. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut İlçe Başkanı Talat Yenipazar, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi. DSP Didim İlçe Teşkilatının 9.

Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Teşkilatı 9. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut İlçe Başkanı Talat Yenipazar, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.
DSP Didim İlçe Teşkilatının 9. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Belediye Düğün salonunda yapılan Genel Kurula DSP Aydın İl Başkanı Cemil Köroğlu ile il yöneticileri ve az sayıda partili katıldı. Kongrenin divan başkanlığını DSP Aydın İl Başkanı Cemil Köroğlu yaptı. Divan başkanlığının seçiminin ardından Saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşı okundu. Genel kurulda yönetim ve denetim kurulunun faaliyet raporları okundu. Ardından seçime gidildi.
Mevcut İlçe Başkanı Talat Yenipazar başkanlığından tek liste ile seçime gidildi. Talat Yenipazar başkanlığındaki DSP Didim İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu; Ramazan Kanlıoğlu, Yücel Kuş, Hasan Kılınç, Turgay Gönülşen, Barış Görmüş, Adem Silik, Cihan Uzun, Hasan Dündar, Mehmet Yılmaz ve Sezgin Dağ.
(HÇ-MB-İK)

09.02.2013 17:35:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT