1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim Chp'den Esnaf Ziyaretleri

Didim Chp'den Esnaf Ziyaretleri

Didim Chpden Esnaf Ziyaretleri
A+A-

CHP Didim Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları ilçe esnafını ziyaret ederek çam fidanı dağıttı. CHP Didim Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları esnaf ziyaretlerinde bulundu. Heyet ziyaretlerde

CHP Didim Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları ilçe esnafını ziyaret ederek çam fidanı dağıttı.
CHP Didim Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları esnaf ziyaretlerinde bulundu. Heyet ziyaretlerde esnafların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları ve Gençlik Kollarından oluşan heyet mahallelerdeki ev ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
Partili bayanlar, esnaflarla bir araya gelerek içinde bulundukları sıkıntıları ve çözüm yollarına ilişkin görüşlerini aldılar. CHP Didim Kadın Kolları Başkanı Sevgi Yorulmaz, ziyaretlerde esnafın sıkıntılarını da dinlediklerini belirterek "CHP sorunun değil, çözümün adresidir. He türlü sıkıntının çözüme ulaşması için takipçi olacağız" dedi.
Didim CHP Kadın Kolları başkanı Sevgi Yorulmaz, ziyaretlerin hem kendileri hem de esnaflar açısından çok olumlu geçtiğini belirtirken, kendilerine iletilen sıkıntı ve talepleri yetkili mercilere taşıyacaklarını belirtti.
(HÇ-MB-İK)

09.02.2013 11:17:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT