1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Didim Belediyespor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı

Didim Belediyespor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı

Didim Belediyespor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı
A+A-

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Didim Belediyesporİ sezonun ikinci yarısı hazırlıklarına kendi tesislerinde başladı. BAL 8. grup ekiplerinden Didim Belediyespor, sezonun ikinci yarısı haz

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Didim Belediyesporİ sezonun ikinci yarısı hazırlıklarına kendi tesislerinde başladı.
BAL 8. grup ekiplerinden Didim Belediyespor, sezonun ikinci yarısı hazırlıklarını bir haftalık aranın ardından kendi tesislerinde başladı. Didim Atatürk Stadında yapılan ilk antrenmana izinli olan bir çok futbolcu katılmazken, Antrenör Yardımcısı Veysel Taşkın nezdinde antrenmana katılan futbolcular düz koşu yaptı. Kalecilerinde izinli olması sebebiyle antrenmana kalecilerin katılmadığı görülürken, futbolcuların düz koşunun ardından topla antrenman yaptı. Mavi beyazlı ekibin Didim'de ilk etap çalışmalarının ardından takımın 10 Ocak'ta Antalya'ya kampa gideceği öğrenildi.
Diğer yandan teknik yönetimin ise sezon arasında transfer görüşmeleri yaptığı öğrenilirken, anlaşma sağlanması halinde futbolcu transferlerinin yapılabileceği belirtildi. Ayrıca Didim Belediyespor'da sezon arasında İsveç'ten gelen bir siyahi futbolcunun da denemeye katıldığı görüldü.
(HÇ-MB-İK)

07.01.2013 15:00:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT