1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Devrek'te Vatandaşlara Ve Daire Amirlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı

Devrek'te Vatandaşlara Ve Daire Amirlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı

Devrekte Vatandaşlara Ve Daire Amirlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı
A+A-

Devrek'te vatandaşlara ve daire amirlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü tarafından çeşitli konular hakkında b

Devrek'te vatandaşlara ve daire amirlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü tarafından çeşitli konular hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezi'nde(AKM) düzenlenen toplantıda Zonguldak Bülent Üniversitesi Tıp Fakültesi (BEÜ)eğitimcilerinden Psikiyatri Ana Bilim dalı Başkanı Doç. Dr. Nuray Atasoy, BEÜ Tıp Fakültesi Sosyoloji bölümünden Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hasan Sankır ve BEÜ ilahiyat Fakültesinden Yrd. Doç. Dr. Osman Kabakçılı'nın konuşmacı olarak katıldığı bilgilendirme toplantısında davetlilere , " Aile İçi İletişimin Temel UnsurlarıEvlilik Çatışmasına Sebep Olan Faktörler ve Çözüm Yolları ile Aile İçi İletişimin Manevi Boyutu" konularında sunum gerçekleştirildi.
Düzenlenen bilgilendirme toplantısına; Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kemal Gümrükçü Devrek'te görev yapan daire müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.
(FE-OA-Y)

14.02.2013 16:04:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT