1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Devrek'te Açık Oto Pazarı Kurulacak

Devrek'te Açık Oto Pazarı Kurulacak

Devrekte Açık Oto Pazarı Kurulacak
A+A-

Devrek'e Açık Oto Pazarı kurulacak Zonguldak'ın Devrek İlçesi Yeni Sanayi Sitesi'nde açık oto pazarı faaliyete geçiyor. Her Pazar günü kurulacak olan açık oto pazarı sayesinde Devrek'e ekonomik ve

Devrek'e Açık Oto Pazarı kurulacak
Zonguldak'ın Devrek İlçesi Yeni Sanayi Sitesi'nde açık oto pazarı faaliyete geçiyor. Her Pazar günü kurulacak olan açık oto pazarı sayesinde Devrek'e ekonomik ve sosyal anlamda hareketlilik kazandırması amaçlanıyor. Devrek'te ilk olacak olan bu açık oto pazarına çevre il ve ilçelere ulaşım açısından yakın olması nedeniyle yoğun ilgi görmesi beklenirken, Devrek Belediyesi ile Yeni Sanayi Sitesi'nin katkılarıyla açılacak olan bu pazar nedeniyle vatandaşlar ikinci el araç alıp satabilme imkanı da bulabilecekler.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, "İlçemiz Yeni Sanayi Sitesi'nde açık oto pazarının faaliyete geçmesiyle birlikte ilçemizde hem ekonomik hem de sosyal anlamda olumlu yönde hareketlilik kazanacaktır. Vatandaşlarımız her Pazar günü kurulacak olan bu pazarda ikinci el araç alım ve satımlarına da yapabilme imkanına sahip olacaklar. Devrek Belediyesi olarak bu pazara daha yoğun katılım olması için biz de üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız" dedi.
(FE-OA-Y)

12.02.2013 16:44:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT