1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Devrekli Umreciler Yaşlılar Dinlenme Evi'nde Misafir Edildi

Devrekli Umreciler Yaşlılar Dinlenme Evi'nde Misafir Edildi

Devrekli Umreciler Yaşlılar Dinlenme Evinde Misafir Edildi
A+A-

Devrek'ten kutsal topraklara gidecek olan umreciler Devrek Belediyesi tarafından yaptırılan Yaşlılar Dinlenme Evi'nde misafir edildi. Umre vazifelerini yerine getirmek için kutsal topraklara gidece

Devrek'ten kutsal topraklara gidecek olan umreciler Devrek Belediyesi tarafından yaptırılan Yaşlılar Dinlenme Evi'nde misafir edildi.
Umre vazifelerini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan umreciler Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ve eşi Gönül Semerci tarafından Yaşlılar Dinlenme Evi'nde misafir edildi. Soğuk hava nedeniyle araçlarının hareket etme saatini Yaşlılar Dinlenme Evi'nde bekleyen umreciler Başkan Semerci ve eşi Gönül Semerci'ye yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, "Devrek'ten kutsal topraklara umre vazifelerini yerine getirmek üzere gidecek olan bir grup vatandaşımızı Yaşlılar Dinlenme Evi'nde misafir ettik. Havanın soğuk olması nedeniyle araçlarının hareket saatini sosyal tesisimizde beklediler. Sıcak bir ortamda hem çaylarını yudumladılar hem de dinlenme imkanı buldular. Biz de kendilerini kutsal topraklara uğurladık. Allah niyetlerini kabul etsin" dedi.
(FE-OA-Y)

14.02.2013 17:31:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT