1. HABERLER

  2. Develer, Orman İçin Güreşti

Develer, Orman İçin Güreşti

Develer, Orman İçin Güreşti
A+A-

Antalya'nın Demre ilçesine bağlı Köşkerler köyünde, bir orman oluşturmak için deve güreşi düzenledi. 'Köy Ormanı' adlı kapmanya için güreşen 70 deve Antalya, Muğla, Aydın ve Denizli illerinden bölg

Antalya'nın Demre ilçesine bağlı Köşkerler köyünde, bir orman oluşturmak için deve güreşi düzenledi.
'Köy Ormanı' adlı kapmanya için güreşen 70 deve Antalya, Muğla, Aydın ve Denizli illerinden bölgeye geldi. Köşkerler Muhtarı İdris Güzeloğlu, 4'üncüsünü düzenledikleri güreşlerin gelirleriyle bir köy ormanı yapmayı planladıklarını, gelecek kuşaklara yeşil bir köy bırakmayı düşündüklerini ifade etti.
Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İl Genel Meclis Başkanı Cavit Arı, Demre İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Günay, İl Genel Meclis Üyeleri ile Demre, Kaş, Kumluca, Kemer CHP İlçe Başkanları güreşleri ilgiyle izledi.
Güneşli havanın da etkisiyle hoşça vakit geçirilen deve güreşleri esnasında izleyiciler bol bol alışveriş yapma ve deve sucuğunun tadına bakma fırsatını da yakaladı.
(MÖB-ÖK-Y)

03.02.2013 10:06:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT