1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Develer Boruö Belediye Meydanı'nda Boy Gösterdi

Develer Boruö Belediye Meydanı'nda Boy Gösterdi

Develer Boruö Belediye Meydanında Boy Gösterdi
A+A-

Bodrum Belediyesi tarafından 17 Şubat 2013 Pazar günü Bodrum Yalı Deve Güreşi Arenası'nda düzenlenecek olan Bodrum Deve Güreşi Festivali'ne katılacak develerin sahipleri Bodrum Belediye Başkanı Mehmet

Bodrum Belediyesi tarafından 17 Şubat 2013 Pazar günü Bodrum Yalı Deve Güreşi Arenası'nda düzenlenecek olan Bodrum Deve Güreşi Festivali'ne katılacak develerin sahipleri Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.
Başkan Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Meydanı'na gelen develerin sahipleriyle görüşerek güreşlerde başarılar diledi. Kocadon, "Deve güreşi bizim örf ve adetimizdir, kültürümüzdür. Biz bunu yaşatmaya devam edeceğiz. Güreşler piknik havasında geçiyor. Pazar günü tüm Bodrum halkını güreşlere bekliyoruz. Gelsinler, eğlensinler, stresten uzak güzel bir gün geçirsinler, mutlu olsunlar" dedi.
Bodrum Deve Güreşi korteji 16 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 14.00'de Bodrum Otogarı'ndan hareket edecek ve Cevat Şakir ve Neyzen Tevfik Caddeleri'nden geçerek Bodrum Askeri Kampı önünde sona erecek. Ücretsiz olan Bodrum Deve Güreşi Festivali'ne Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın, Denizli, Antalya ve Muğla ile çevre ilçelerden 100 civarında deve katılacak.
(MB-İK)

15.02.2013 15:24:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT