1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Destekleme Programları Tanıtıldı

Destekleme Programları Tanıtıldı

Destekleme Programları Tanıtıldı
A+A-

Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) destekleri konusunda ilçelerde tanıtım programları başlattı. Çanakkale ve ilçelerinde TKDK

Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) destekleri konusunda ilçelerde tanıtım programları başlattı.
Çanakkale ve ilçelerinde TKDK destekleme programlarını tanıtmak maksadıyla toplantılar yapılacak. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Ulusal kalkınma plan, program ve stratejilerinde öngörülen ilke ve hedefler çerçevesinde, Avrupa Birliği ve uluslararası kuruluşlardan sağlanan kaynakları da kapsayacak şekilde, kırsal kalkınma programlarının uygulanmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirmek üzere ilimizde kurulmuş bulunan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) program destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantıları yapılıyor. Toplantılar Yenice ilçemizde hayvancılık sektöründen yatırımcılar, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkan ve üyeleri, yerel ürünlerin işlenmesi ile ilgili yatırımcıların iştirakiyle başladı. Toplantılar belirlenen tarihlerde tüm ilçelerde düzenlenecek" dedi.
(GD-MŞ)

19.01.2013 11:21:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT